W krytym basenie kąpielowym zainteresowanym dzieciom polecamy zajęcia z nauki pływania, gimnastykę i zabawy w wodzie pod okiem instruktorki. Na świeżym powietrzu do dyspozycji aktywnej młodzieży stoi zadaszony stół ping-pongowy i urządzenia siłowe nowego Fit Parku.

Przy gorszej pogodzie dzieci mogą znaleźć zajęcie (pod opieką dorosłej osoby) w przytulnej sali zabaw pełnej różnych gier i zabawek. Jest tu również duży telewizor z dwoma kanałami dziecięcymi. W zależności od wieku aktualnie przebywających dzieci są organizowane animacje o różnej tematyce, podczas których dbamy o to, by dzieci dobrze się bawiły i uczyły przez zabawę. Podczas zajęć świetlicowych dzieci mogą tańczyć, śpiewać, rysować, współzawodniczyć w konkursach plastycznych, "zgaduj-zgadulach" i innych animacjach.

Specjalnie z myślą o dzieciach przystosowaliśmy nasz ośrodek na przyjazdy naszych najmłodszych Gości. Do dyspozycji (bezpłatnie) są: foteliki do karmienia, łóżeczka, wanienki do kąpieli, elektroniczne nianie, możliwość korzystania z pralki, aktualne telefony i adresy lekarzy pediatrów, aptek, służby zdrowia.

Formularz kontaktowy